Začátky reklamní agentury Atelier OSM

Atelier OSM vznikl z dlouholeté spolupráce několika přátel. Počátky této spolupráce sahají až do roku 1995, kdy vzniká studio SMSOFT Stanislava Martinka. Aby svým klientům dokázal nabídnout široké portfolio služeb a dostál výstupům té nejvyšší kvality, oslovuje své nejbližší známé, ti se věnují jiným oborům, marketingu, fotografii, grafickému designu a sběru prvních ostruh na, v té době v ČR se teprve rozvíjejícím, poli internetových aplikací. Z této úspěšné spolupráce, kdy se nás v průběhu času pár vystřídalo než vznikl opravdu silný tým, vzniká v roce 2011 Atelier OSM.

A jak je to teď

V Atelieru OSM děláme naši práci stále s citem, nadšením a s úctou k tomuto kreativnímu a stále se rozvíjejícímu oboru. Naší snahou je, aby veškeré výstupy byly té nejvyšší kvality a dokázaly oslovit široké spektrum zákazníků našich klientů v kamenném i digitálním světě. Neděláme rozdíly mezi "pouhou" novoročenkou a ku příkladu Výroční zprávou, každý kousek skládačky, tištěné a digitální komunikace, musí být precizní a originální. Jistě se Vám již stalo, že jste dostali dvě velmi podobná novoroční přání anebo jste se přes chyby či nepřehlednost, nemohli prokousat textem nabídky Vašeho dodavatele, nezapomeňte, i Vy rozesíláte novoroční přání a dáváte nabídky svým zákazníkům.

Co nás baví, v čem jsme dobří

a snažíme se být ještě lepší. Baví nás design, reklama, komunikace a všechny ty srandičky s barvami a geometrickými obrazci, programovacími jazyky, imaginárními konstrukcemi i tvrdou realitou každodenního života našich klientů a jejich klientů. Nakonec zjistíte, že je to jen jeden uzavřený kruh, který funguje pouze jsou-li všechny jeho části spojeny v jeden soudržný celek. Umíme Vám navrhnout vhodné logo, zpracovat pro Vás propagační materiály, natočit Vám firemní video nebo vytvořit poutavou 3D animaci, nafotit Vás samotné nebo Vaše produkty, navrhnout interiér firemních prostor, realizovat výstavní stánek, polepit Vaše firemní vozy, navrhnout a uvést v život webové stránky nebo e-shop, spravovat a rozvíjet Vaši firemní komunikaci na sociálních sítích, vypracovat reklamní kampaň na internetu i v kamenném světě. A občas Vám, jak se říká, "vytrhnout trn z paty" a naší hnací silou je jediné, když pro naše klienty platí citát fotografa Oskara Ciencialy:


"Reklama je umění, které přínáší zisk"

linkedin facebook twitter google+ pinterest youtube

© Copyright 1995-2013 Atelier OSM s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Aktualizováno 2013-10-13