Webové stránky, e-shopy a redakční systém Smallnet

Webové stránky, středobod vaší firemní komunikace směrem k vašim zákazníkům. Firemní prezentace, e-shopy, produktové katalogy, vše má plnit svůj účel, být graficky věcné, s přehlednou strukturou a navigací, optimalizované.

A jak to děláme, že ani jeden web není stejný? Máme vlastní autorský CMS systém, který nám umožňuje neomezovat se při grafickém návrhu. CMS Smallnet, který v loňském roce oslavil 8 let od své první realizace, je modulární systém, jehož nasazení je možné na běžné webové stránky, produktové katalogy a také e-shopy. Potažmo je možné nakombinovat vše do jednoho, případně administrovat několik různých webových stránek pod různými doménami z jedné administrace a ještě může každý web vypadat úplně jinak. Znáte to, fantazii se sice meze nekladou, ale programátoři musí taky někdy jíst a spát, tak jako Vy a Vaši zaměstnanci, proto se s CMS Smallnet snažíme šetřit Váš čas při správně obsahu webových stránek a také peníze. Administrace umožňuje skoro cokoliv, od vytváření nových stránek a struktur menu, přes plnou správu SEO, Search Engine Optimalization, tedy optimalizaci pro vyhledávače, klíčová slova, popisy, atd., práci s fotogaleriemi, videem a sociálními sítěmi, až po napojení na podnikové Informační systémy, přece by jste nechtěli do elektronického obchodu nahrávat ručně 20 tisíc položek! A co by CMS Smallnet náhodou neuměl, to se dá doprogramovat.


E-shop elektromateriálem firmy DABOX (CMS Smallnet) 2013


Webové stránky projektu SILNÉ PRACOVIŠTĚ 2013Produktový katalog postelí New Design Hanko a Burek (CMS Smallnet) 2013


Firemní webové stránky firmy Hyundai Dymos (CMS Smallnet) 2012Firemní webové stránky RPIC-ViP 2012


E-shop s potřebami pro chovatele Alle.cz (CMS Smallnet) 2012Firemní webové stránky firmy BORCAD (CMS Smallnet) 2012


Produktové stránky Gynekologické ordinace GRACIE (CMS smallnet) 2012Produktové stránky Lamelové clony firmy Portaflex (CMS smallnet) 2011


Firemní webové stránky divize KOMA Parking (CMS Smallnet) 2011


linkedin facebook twitter google+ pinterest youtube

© Copyright 1995-2013 Atelier OSM s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Aktualizováno 2013-10-13